Witamy na nowej stronie
Witamy na nowej stronie

Nadszedł dla nas czas przemian. Na początku roku odświeżyliśmy identyfikację wizualną. Następnie zmieniliśmy siedzibę magazynu, który zyskał nowy system ewidencji stanów. Wraz z magazynem przenieśliśmy biura i rozszerzyliśmy skład zespołu o kolejnych specjalistów. Nadszedł więc czas na uruchomienie nowej strony Maxlight. 

Już wkrótce znajdą Państwo na niej komplet dostępnych informacji dotyczących każdej oprawy z naszej oferty. Fotografie produktowe i w aranżacjach, rysunki techniczne, karty katalogowe, instrukcje montażu, etykiety energetyczne a nawet modele 3D będą teraz dostępne od ręki. Poza tym zapraszamy do lektury bloga z poradami i przeglądania fotografii z realizacji, które pokazują aranżacje świetlne, wykonane lampami Maxlight, w przestrzeni prywatnych domów, hoteli, restauracji i innych obiektach. 

Strona jest sukcesywnie uzupełniana, jednak ze względu na bardzo szeroki asortyment wciąż pracujemy nad tym, aby mogli Państwo znaleźć na niej wszystkie przydatne informacje. Zachęcamy do odwiedzin!