Targi Warsaw Home  Contract 2021
Targi Warsaw Home Contract 2021

Targi Warsaw Home & Contract to najważniejsze w Polsce wydarzenie z branży wnętrzarskiej, które co roku przyciąga dziesiątki tysięcy pasjonatów dobrego designu, zarówno z kraju jak i z zagranicy. Tym razem odbyły się już po raz piąty i oczywiście nie mogło zabraknąć na nich także i nas. To właśnie tam marka Maxlight zaprezentowała swoje nowości z kolekcji 2022!

 

Prezentacja nowości z kolekcji 2022

Od 27 do 30 października w Park Warsaw Expo wzięliśmy udział w V edycji Targów Warsaw Home & Contract. Na tej najważniejszej i największej w Europie Środkowo-Wschodniej imprezie z branży wyposażenia wnętrz, po raz kolejny już wystawiliśmy swoje produkty. W tym roku, na naszym stoisku z dumą przedstawiliśmy nowości z kolekcji 2022. Nie zabrakło oczywiście również i bestsellerowych lamp Maxlight, które nieustanie cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów. Część z nich została zaprezentowana przez nas także w zupełnie nowym, odświeżonym wydaniu. Na Targach premierowo oddaliśmy też w ręce odwiedzających nasze stoisko, dwa mini-katalogi – „Nowości 2022” oraz zaktualizowany „Złoto i Czerń”. W odpowiedzi, co niezmiernie cieszy, spotkaliśmy się bardzo dużym zainteresowaniem i niezwykle pozytywnym odbiorem.

Budowanie dobrych relacji

Tegoroczne Targi Warsaw Home & Contract były niewątpliwie świetną okazją do prezentacji nowości z naszej oferty. Przede wszystkim jednak jak zawsze, była to dla nas wyjątkowa możliwość na bezpośredni kontakt z wieloma różnymi kontrahentami z branży, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Nasze stoisko stało się więc gościnnym miejscem spotkania przy aromatycznej kawie oraz przepysznych przekąskach. Dzięki obecności na targach mieliśmy możliwość odbycia wielu owocnych rozmów. Bez wątpienia była to dla nas dobra okazja do nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami.

Rekordowe zainteresowanie i pozytywny odbiór marki

V edycja Targów Warsaw Home & Contract przyciągnęła tłumy i oczywiście jak zawsze również i liczną grupę osób w sposób szczególny zainteresowanych działem oświetlenia. To właśnie tam zadebiutowały nasze nowości z kolekcji 2022, które - co dla nas niezwykle ważne - zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem. Cieszymy się, że nowa oferta Maxlight zyskała tak duże uznanie, a nasze stoisko było chętnie i licznie odwiedzane. Z ogromną radością obserwowaliśmy tak ogromne zainteresowanie naszymi produktami!