Marka Maxlight na 34. spotkaniu Klubu Miasta Kobiet
Marka Maxlight na 34. spotkaniu Klubu Miasta Kobiet

30 listopada 2021 w przestrzeni Niebieski Art Hotel & SPA w Krakowie odbyło się 34. spotkanie Klubu Miasta Kobiet. W wydarzeniu tym miała przyjemność uczestniczyć również marka Maxlight, która wspólnie z Maxfliz pojawiła się tam w charakterze partnera.


Klub Miasta Kobiet to inspirujące spotkania w formule talk-show, na których poruszane są ważne aktualnie tematy dotyczące płci pięknej. Podczas ostatniego z nich rozmawiano o problemach, z którymi na co dzień borykają się współczesne kobiety, często nie mówiąc o nich głośno i czując się niezrozumiane. Gościem specjalnym była Magdalena Kostyszyn – jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, która odpowiadała na nurtujące pytania. Z kolei ekspertka od spraw kryzysu - dr Elżbieta Kluska-Łabuz, w swoim wystąpieniu mówiła o tym, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz w jaki sposób przerodzić je w rozwój i sukces.
Maxlight jako marka stworzona z potrzeby piękna i inspiracji, w sposób szczególny wspiera działania, które dotyczą kwestii istotnych oraz mają na celu motywować. Z przyjemnością więc partnerowała 34. spotkaniu Klubu Miasta Kobiet.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

 

34._spotkania_Klubu_Miasta_Kobiet_7