Hamptons by Maxlight
Hamptons by Maxlight

Przygotowaliśmy dla Państwa nowość, która pomoże Państwu jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów. Jest to krótki katalog poświęcony oprawom oświetleniowym w modnym stylu Hamptons. Jest on nawiązaniem do luksusowych, lecz lekkich nadmorskich posiadłości nowojorskiej śmietanki. Odkryty jako inspiracja za sprawą filmu „Lepiej późno niż później”, wciąż zyskuje na popularności m.in. dzięki serialom „Zemsta” oraz „Grace i Frankie”.

Subtelna elegancja, wakacyjny luz, przyjazna przestrzeń - styl Hamptons ma wiele cech, które sprawiają, że łatwo stracić dla niego głowę. Wnętrze ma być nie tylko piękne i wysmakowane, ale także wygodne. Stonowane, łagodne barwy piasku, jasnego drewna i oceanu harmonizują z tradycyjnymi, miękkimi fotelami i sofami, wzorzystymi tkaninami i dodatkami, które podkreślają ekskluzywny charakter wnętrza i bliskość natury.

 
W stylu Hamptons jest miejsce zarówno na kryształy i złoto, jak i muszle czy wiklinowe kosze. Niezwykle istotny jest wybór oświetlenia, które nie tylko ozdobi pomieszczenie, ale jednocześnie zapewni wystarczającą ilość światła. Oprawy dobrze łączące się z tym stylem to przede wszystkim luksusowe, wyrafinowane, czasami nieco ekstrawaganckie żyrandole. Na tle stonowanego wnętrza wyróżniają się misterną konstrukcją, blaskiem kryształów i obfitością formy.
 
W skład kolekcji wchodzą zarówno najnowsze modele, jak i dobrze znane bestsellery. Z kolekcją Hamptons można zapoznać się TUTAJ.