Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w dostarczaniu oświetlenia, które zachwyca i inspiruje śmiałym designem i nieskończonymi możliwościami aranżacji.

Wiemy, że przestrzeń, w której spędzamy czas, ma ogromne znaczenie. Urządzona mądrze, ergonomicznie i pięknie sprawia, że możemy funkcjonować w niej bez ograniczeń. Wiemy też, że doskonale zaprojektowane wnętrze potrzebuje właściwego oświetlenia. Światło, w oprawie dobrze dobranej lampy, buduje nastrój i pozwala zdefiniować przestrzeń. Dzięki niemu możemy pracować, realizować pasje, cieszyć się wspólnymi chwilami i odpoczywać. Dlatego nasze produkty trafiają do osób, które poszukują niebanalnego wzornictwa i wysokiej jakości.

Szeroka półka produktów pozwala każdemu wybrać coś dla siebie. Lampy przyciągające wzrok i nadające charakter, jak i dyskretne, eksponujące inne elementy wystroju. Bogate, wieloelementowe bryły i minimalistyczne formy. Wzornictwo klasyczne, nawiązujące do najważniejszych nurtów w historii dizajnu i nowoczesne, kreujące nowe trendy.

Nasze lampy oświetlają wnętrza domów prywatnych, przestrzeni komercyjnych, takich jak hotele i restauracje oraz budynki użyteczności publicznej. Współpracujemy z architektami i deweloperami. Wsparciem w wyborze oświetlenia służymy także klientom indywidualnym w naszych salonach firmowych oraz salonach partnerskich.

 
Zespół MAXLIGHT

Katarzyna Kurleto

Katarzyna Kurleto

KREATORKA MARKI MAXLIGHT

Wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej skłoniło Katarzynę do stworzenia własnej marki. Inspiracje czerpie z najnowszych trendów, starannie dobiera produkty opierając się na potrzebach i oczekiwaniach klientów.
Koordynuje i zarządza zespołem Maxlight.
Uwielbia podróżować, poznawać świat, odkrywać nowe miejsca i obcować z naturą, zimą kocha spędzać czas na nartach.

 

Dorota Grabowska

Dorota Grabowska

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Z firmą Max-Fliz związana jest od 15 lat.
Obecnie pracuje w dziale logistyki, gdzie jest odpowiedzialna za kontakt i współpracę z klientami.
Dba również o koordynację pracy i sprawne funkcjonowanie biura działu logistyki.

Bartosz Kutek

Bartosz Kutek

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Reprezentuje Maxlight od 2007 roku.
Z oświetleniem związany od samego początku istnienia marki.
W dziale logistyki dba o każdy szczegół, aby produkt spełniał najwyższe standardy jakości i cieszył się uznaniem klienta.

Michał Duc

Michał Duc

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

W dziale logistyki Maxlight pracuje od 2014. Początkowo odpowiedzialny za kontakt i obsługę kontrahentów krajowych i zagranicznych.

Obecnie jako Product Manager opraw technicznych dba utrzymanie najwyższych standardów produkcji i weryfikację jakości.

Odpowiedzialny za selekcję i doradztwo w sprawie ekspozycji oświetlenia salonów Maxfliz.

Wychowany na wędkarskiej literaturze science fiction lubi, lubił i będzie lubić ryby pod każdą postacią.  Amator górskich wycieczek na e-bike i jesiennych grzybobrań.

Mariusz Hajduga

Mariusz Hajduga

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Z marką Maxlight związany od 2013 roku.
Absolwent AGH - Logistyka i Zarządzanie, odpowiedzialny za logistykę i współpracę z kluczowymi klientami w kraju i zagranicą.
Pasjonat górskich wędrówek i kolekcjoner pamiątek sportowych.

 

Michał Łomzik

Michał Łomzik

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, OBSŁUGA ARCHITEKTÓW

Zajmuje się promowaniem marki oraz obsługą architektów.
Dzięki postawie pełnej zaangażowania i profesjonalizmu buduje trwałe i pełne zaufania relacje z klientami na terenie całego kraju. Swoją charyzmą kreuje wizerunek marki Maxlight.
Prywatnie człowiek o wielkim sercu. Interesuje się sportem: piłką nożną oraz pływaniem.

 

Piotr Wiśniowski

Piotr Wiśniowski

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Z marką Maxlight związany jest od początku działalności firmy, aktywnie dba o jej rozwój i rozpoznawalność.
Nawiązuje współpracę z polskimi i zagranicznymi kontrahentami. Kreatywny przedstawiciel podążający za najnowszymi trendami w dziedzinie oświetlenia.
Zarządza rozwojem na rynkach zagranicznych oraz w Polsce południowej.

Karol Gruszka

Karol Gruszka

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Zajmuje się obsługą klientów hurtowych polskich i zagranicznych. Wyróżnia go wysoka kultura osobista i zaangażowanie, dzięki któremu buduje trwałe i pełne zaufania relacje z kontrahentami.  

Prywatnie pasjonuje się sportem. Zajmował się półprofesjonalnie piłką nożną, jednak rozwijanie kariery piłkarskiej porzucił na rzecz sportów walki. Miłośnik filmów Quentina Tarantino, amerykańskich V8 i japońskich płaskich silników. Z amerykańskich i japońskich towarów eksportowych przepada także za burgerami i sushi.

Ola Bisztyga

Ola Bisztyga

COPYWRITER/MEDIA RELATIONS

Zajmuje się tworzeniem tekstów do katalogów, mailingów, wpisów oraz na potrzeby SEO. Buduje storytelling marki. Dba także o kontakty z najważniejszymi branżowymi mediami. Swoją gruntowną wiedzą na temat produkcji książek wspiera prace nad katalogiem i broszurami marketingowymi.
Prywatnie pasjonuje się położnictwem w zakresie wspierania fizjologii i towarzyszy kobietom w okresie okołoporodowym jako doula.

Eligiusz Galantowicz

Eligiusz Galantowicz

FOTOGRAF

Fotograf oraz reżyser, dokumentalista i operator w jednej osobie. Wykonuje studyjne zdjęcia produktowe, fotografie realizacji i krótkie klipy wideo.
Lubi alternatywne techniki filmowania, efekty i wtyczki, aparaty, obiektywy i lampy, drony i inne filmowo-fotograficzne cuda oraz kawę Inkę.