Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w dostarczaniu oświetlenia, które zachwyca i inspiruje śmiałym designem i nieskończonymi możliwościami aranżacji.

Wiemy, że przestrzeń, w której spędzamy czas, ma ogromne znaczenie. Urządzona mądrze, ergonomicznie i pięknie sprawia, że możemy funkcjonować w niej bez ograniczeń. Wiemy też, że doskonale zaprojektowane wnętrze potrzebuje właściwego oświetlenia. Światło, w oprawie dobrze dobranej lampy, buduje nastrój i pozwala zdefiniować przestrzeń. Dzięki niemu możemy pracować, realizować pasje, cieszyć się wspólnymi chwilami i odpoczywać. Dlatego nasze produkty trafiają do osób, które poszukują niebanalnego wzornictwa i wysokiej jakości.

Szeroka półka produktów pozwala każdemu wybrać coś dla siebie. Lampy przyciągające wzrok i nadające charakter, jak i dyskretne, eksponujące inne elementy wystroju. Bogate, wieloelementowe bryły i minimalistyczne formy. Wzornictwo klasyczne, nawiązujące do najważniejszych nurtów w historii dizajnu i nowoczesne, kreujące nowe trendy.

Nasze lampy oświetlają wnętrza domów prywatnych, przestrzeni komercyjnych, takich jak hotele i restauracje oraz budynki użyteczności publicznej. Współpracujemy z architektami i deweloperami. Wsparciem w wyborze oświetlenia służymy także klientom indywidualnym w naszych salonach firmowych oraz salonach partnerskich.

 
Zespół MAXLIGHT

Katarzyna Kurleto

Katarzyna Kurleto

Założycielka i kreatorka marki Maxlight z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetlenia. Swoje inspiracje czerpie z najnowszych trendów, starannie dobiera produkty opierając się na potrzebach i oczekiwaniach klientów. Katarzyna to perfekcjonistka, dlatego każdy projekt wychodzący spod Jej ręki jest dopracowany w każdym szczególe, z dbałością nawet o najmniejszy detal. Prywatnie natomiast uwielbia poznawać świat, dlatego często podróżuje. Kocha także obcować z naturą, a zimą chętnie jeździ na nartach.

Piotr Kurleto

Piotr Kurleto

W firmie Piotr odpowiada za rozwój strategiczny marki. Zajmuje się budowaniem struktur, zakresów działania oraz odpowiedzialności całego zespołu. Do Jego zadań należy inicjowanie, tworzenie i wprowadzanie nowych systemów oraz standardów pracy w ramach zwiększenia wydajności pracowników. Zaangażowany, z głową pełną pomysłów, tworzy atmosferę działania i twórczego myślenia. Po pracy najchętniej oddaje się aktywnościom fizycznym, ponieważ uwielbia wszelkiego rodzaju sport – zwłaszcza piłkę nożną, siłownię, tenis i narty. Stawia również bardzo na swój rozwój osobisty, dlatego często szkoli się oraz czyta.

Bartosz Kutek

Bartosz Kutek

W zespole Maxlight Bartek pełni rolę Product Managera. Zajmuje się zamawianiem i wprowadzaniem produktów na rynek, kontroluje także stany magazynowe oraz organizuje udział w wystawach targowych. Jest świetnym negocjatorem, rzeczowo i sprawnie realizuje każde zadanie. Po pracy z przyjemnością oddaje się ogrodnictwu, które jak sam twierdzi bardzo Go relaksuje. Bartek jest także fanem piłki nożnej - chętnie chodzi na mecze i od czasu do czasu lubi też rekreacyjnie zagrać.

Michał Duc

Michał Duc

Michał w firmie odpowiada za kontakty handlowe z kontrahentami i fabrykami. Planuje zamówienia, nadzoruje przebieg ich realizacji, kontroluje dostawy oraz stany magazynowe. Ponadto jest odpowiedzialny również za tworzenie i aktualizację cenników, ofertę wyprzedażową, a także nadzór merytoryczny oraz doradztwo ekspozycji produktowej w salonach Maxfilz. Największą pasją Michała są ryby, o których mógłby rozmawiać godzinami. Chętnie też wędkuje, zbiera grzyby, zgłębia wiedzę na temat eksploatacji zasobów mineralnych, gra w Minecraft czy relaksuje się podczas pieszych wędrówek.

Piotr Wiśniowski

Piotr Wiśniowski

Piotr zajmuje się obsługą klientów w Polsce i zagranicą. To nasz reprezentant w terenie, który z marką Maxlight związany jest od samego początku. Dbając o ciągły rozwój firmy, z zaangażowaniem poszukuje nowych partnerów biznesowych w różnych krajach europejskich. Ambitny, pełen energii, zawsze pełen pomysłów do działania. Pasjonuje się motoryzacją, chętnie uprawia też aktywności fizyczne – zwłaszcza kalistenikę i crossfit.

Michał Łomzik

Michał Łomzik

Michał w naszym zespole pełni rolę Przedstawiciela Handlowego, obsługując klientów hurtowych i architektów. Promuje naszą markę na zewnątrz, dlatego zamiast w biurze, najczęściej jest na spotkaniach z klientami, podróżując w różne części kraju. Punktualny, zawsze dobrze zorganizowany i zaangażowany w to, co robi. W wolnych chwilach, samochód służbowy zamienia na rower. Chętnie chodzi też na basen, ponieważ pływanie to dla Niego wielka przyjemność.

Karol Gruszka

Karol Gruszka

Zajmuje się obsługą klientów hurtowych w Polsce i zagranicą, pełniąc przy tym także bardzo odpowiedzialną rolę koordynatora całego Działu Zamówień. Organizuje wysyłki, sporządza dokumenty czy analizy sprzedażowe. Nie boi się żadnego wyzwania, dlatego często wychodzi ze strefy własnego komfortu i podejmuje się robienia nowych dla siebie rzeczy. Swój czas wolny najchętniej spędza aktywnie trenując sporty walki – zwłaszcza tajski boks Muay Thai. Jest również miłośnikiem kuchni włoskiej oraz amerykańskich samochodów z silnikami V8.

Karolina Maniek

Karolina Maniek

Karolina w Maxlight odpowiada za obsługę Klienta hurtowego zarówno w Polsce jak i za granicą, dba o poprawność realizacji ich zamówień, sporządza odpowiednie dokumenty sprzedażowe. Organizuje również wysyłki oraz nadzoruje płatności. Otwarta, pozytywna, dbająca o balans w życiu. Po pracy najchętniej lubi spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu, dlatego chętnie jeździe na rowerze i rolkach. Uwielbia też gotować, często eksperymentując z nowymi przepisami, a wieczorami sięga po dobrą książkę.

Jakub Pękala

Jakub Pękala

Zadaniem Kuby w zespole Maxlight jest obsługa Klientów hurtowych z Polski. Odpowiada On zatem zarówno ze realizację ich zamówień jak i sporządzanie dokumentów sprzedażowych. Ponadto organizuje również wysyłki oraz nadzoruje płatności. Dokładny i skrupulatny, z dużym zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki. Prywatnie uwielbia górskie wycieczki i obcowanie z naturą. Kuba jest także pasjonatem jazdy na rowerze, na który wsiada przy każdej możliwej okazji. W towarzystwie chętnie gra w gry planszowe oraz serwuje swoje popisowe dania, ponieważ nie tylko lubi dobrze zjeść, ale również i gotować.

Stanisłav Arshavskyi

Stanisłav Arshavskyi

Stanisłav w firmie zajmuje się obsługą polskiego klienta hurtowego. W Jego obowiązkach leży zatem terminowa realizacja złożonych zamówień, organizowanie wysyłek z towarem. Odpowiada także za wystawianie dokumentów sprzedażowych, a także nadzór nad płatnościami. Jest osobą ambitną, dobrze zorganizowaną i pomocną, dlatego zawsze można na Niego liczyć. Bardzo lubi spędzać czas aktywnie, a sportem któremu zdecydowanie najbardziej się oddaje jest ulubiony tenis ziemny.

Angelika Grabowska

Angelika Grabowska

W zespole Maxlight zajmuje się marketingiem. Dba o komunikację marki wewnątrz i na zewnątrz firmy, tworzy content, koordynuje pracę przy katalogach i materiałach reklamowych, prowadzi kampanie mailingowe oraz wspiera handlowców. Tworzy w pracy atmosferę współdziałania. Otwarta i pomocna, zawsze gotowa na wyzwania. Nie lubi rutyny, za to uwielbia kontakt z ludźmi, dlatego wolny czas najchętniej spędza w gronie najbliższych, zbierając nieznane dotąd doświadczenia oraz zwiedzając nowe miejsca. Chętnie testuje też wegańskie przepisy, z przyjemnością degustując później smaki nowoodkrytych roślinnych dań.

Eligiusz Galantowicz

Eligiusz Galantowicz

Eligiusz to człowiek z pasją oraz doświadczeniem. W pracy zajmuje się tym, co kocha najbardziej – fotografią i grafiką. Robi zdjęcia packshotowe i aranżacyjne, przygotowuje także wizualizacje, katalogi i inne materiały reklamowe, jak również animacje czy video. Mocno zaangażowany w to, co robi dba, aby wszystko co wyjdzie spod Jego ręki było dopracowanie do perfekcji. Interesuje się wszystkim co związane z fotografią, realizacjami video, efektami CGI w filmie, jest także wielkim pasjonatem lotnictwa.

Dawid Latek

Dawid Latek

Zadaniem Dawida w zespole Maxlight jest tworzenie wizualizacji wnętrz z lampami z naszej oferty. Jego aranżacje wykorzystywane są do prezentacji w katalogach, social media, stronie internetowej oraz różnego rodzaju materiałach reklamowych. Kreatywny, pełen pozytywnej energii i chęci do działania, zawsze z entuzjazmem podchodzący do każdego zadania. Czas po pracy często spędza na siłowni, gdzie najchętniej podnosi ciężary. Pasjonuje się także czarno-białą fotografią oraz lubi też malować. Od niedawna uczy się również tatuowania.

Paula Wojdyła

Paula Wojdyła

Paula w Maxlight zajmuje się tym, co jest Jej największą pasją – grafiką i fotografią. Odpowiada więc za przygotowanie materiałów graficznych oraz wykonuje zdjęcia produktowe i aranżacyjne. Dba również za wizerunek marki w social media. Kreatywna oraz twórcza. Konsekwentnie i z zaangażowaniem realizuje swoje cele, lubi wyzwania, które chętnie podejmuje. Prywatnie jest mamą małej Zojki, której pokazuje jak najwięcej uroków świata, ponieważ kocha podróże. Gdy ma chwile tylko dla siebie, uwielbia oddawać się poszukiwaniu perełek w sacond hand’ach.

Dariusz Pieniążek

Dariusz Pieniążek

Do zadań Darka należy zarządzanie magazynem. Dba zatem o gospodarkę magazynową i utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych, odpowiada za kontrolę systemu WMS, wszystkie działania z tym związane oraz weryfikację dokumentów powstających na tym poziomie. Szuka nowych rozwiązań, które pozwolą usprawnić i ulepszyć pracę magazynu. Ponadto buduje i utrzymuje dobre relacje z dostawcami oraz handlowcami. Prywatnie interesuje się szeroko rozumianym sportem – od piłki nożnej, której jest wiernym kibicem, aż po rower szosowy, na którym spędza każdą wolną chwilę. Jest także zapalonym miłośnikiem rajdów samochodowych.

Jacek Koperski

Jacek Koperski

Jacek w zespole Maxlight pracuje w dziale reklamacji, gdzie zajmuje się ich obsługą na każdym etapie przyjętego zgłoszenia reklamacyjnego – od rozpatrzenia, poprzez naprawę, aż po wysyłkę. Przygotowuje stosowne dokumentacje, dba o ich sprawny oraz terminowy przebieg. Prowadzi diagnostykę reklamowanego oświetlenia, jak również zapewnia dostępność podzespołów lamp czy ich wycenę do dalszej sprzedaży. Ponadto odpowiada też za obsługę asortymentu outletowego, przyjmowanie i weryfikację zwrotów. Po pracy stawia na aktywne formy odpoczynku. Bardzo lubi sport pod każdą postacią. Interesuje się także motoryzacją, chętnie słucha muzyki, a nawet sam gra na kilku instrumentach muzycznych.

Nikodem Krawczyk

Nikodem Krawczyk

Nikodem jest odpowiedzialny za serwis i obsługę procesu reklamacyjnego Klientów. Do jego zadań należy przyjmowanie i prowadzenie reklamacji, w tym również naprawa oraz diagnostyka reklamowanych opraw. Ponadto zajmuje się też przygotowaniem stoisk targowych, studia fotograficznego do sesji packshotowych czy ekspozycji naszych lamp u Klientów. Zapewnia także wsparcie techniczne w zakresie działania i funkcji oświetlenia Maxlight. Zawsze pomocny, z nietuzinkowym poczuciem humoru. Jego największą pasją jest motoryzacja, chętnie słucha też muzyki.