PL EN

Duzi Małym - akcja

Duzi Małym - akcja

Pomagamy!

Od 1 lutego wyposażając mieszkanie lub dom możemy dołożyć cegiełkę do zakupu aparatury ratującej życie i zdrowie pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Rusza akcja charytatywna „Duzi dla Małych” Fundacji USDK „O Zdrowie Dziecka” i sieci salonów MAX-FLIZ.

Akcja „Duzi dla Małych” ma pomóc w zakupie sprzętu niezbędnego do ratowania życia, wykonywania skomplikowanych zabiegów chirurgicznych, a także poprawiającego warunki pobytu małego pacjenta. Wartość niezbędnej, najpilniejszej do wymiany i zakupu aparatury wynosi ponad 500 tysięcy złotych i na to zbieramy.

Akcja „Duzi dla Małych” trwa od 1 lutego do 30 kwietnia, czyli przez pełne 3 miesiące, w każdym z 7 salonów Max Fliz (w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach). W tym czasie w salonach każdy, zarówno klient jak i odwiedzający Max-Fliz, może przyłączyć się do akcji poprzez:
- przekazanie darowizny zbliżeniowo kartą za pomocą terminali płatniczych bezpośrednio na konto Fundacji „O zdrowie dziecka” tytułem darowizny,
- kupując produkty marki MaxLight oraz MOBI z których 1% wartości sprzedaży zasili konto fundacji jak i wspierając bezpośrednią wpłatą na konto
- lub ofiarując 1% z corocznego rozliczenia PIT.

Szczegóły akcji przedstawione są na stronie www.duzidlamalych.pl

style matters
choose MAXlight
Top