PL EN

Wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2019 dla oprawy Geometric

Wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2019 dla oprawy Geometric

Kreujemy nowe oblicze wzornictwa! Już dziś możemy Wam podziękować za to, że cenicie to, co najlepsze. Wiedzieliśmy o tym odkąd wprowadziliśmy na rynek markę lamp i emocji aranżowanych światłem - MAXLIGHT, ale teraz mamy dowód, że to, co robimy, jest naprawdę dobre.

 

150 architektów i projektantów wnętrz, które zasiadło w Jury konkursu Dobry Design 2019 organizowanego przez magazyn Dobrze Mieszkaj, spośród 200 produktów wyróżniło naszą lampę Geometric w kategorii "Przestrzeń pokoju dziennego"!

Konkurs Dobry Design wyróżnia najlepsze, najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają przestrzenie naszych domów i mieszkań. Dziękujemy!

 

Czym jest lampa Geometric? Katarzyna Kurleto - kreator marki MAXLIGHT mówi o niej tak:

"To funkcjonalna i designerska idea lampy nowoczesnej, pięknej, o niemal rzeźbiarskiej formie. Powstała z myślą o wnętrzach minimalistycznych, gdzie każdy detal musi być doskonale przemyślany. Geometric to lampa, która spełnia nie tylko swoją podstawową funkcję oświetlenia wnętrza, ale jest także jego integralną częścią. Zachowuje swój wybitny indywidualizm, ale jest częścią większej, modnej całości".

 

Janusz Baran – dyrektor oświetlenia Maxfliz, mówi o niej prościej:

"To lampa, która zasługuje na nagrody. Nie tylko w konkursach. Ona codziennie wygrywa w domach naszych Klientów, bo Ci, którzy ją wybierają, by oświetlała ich salon czy jadalnię, czują się wyróżnieni. Bo wybrali mądrze. Wybrali najlepszy design, trwałość i funkcjonalność. To rzadkie połączenie. I dzięki temu tak niezwykłe."

 

Nasza oprawa jest dostępna we wszystkich salonach Maxfliz oraz najlepszych sklepach oświetleniowych.

Więcej szczegółów dotyczących Geometrica możesz sprawdzić TUTAJ.

style matters
choose MAXlight
Top